Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 17 kwietnia 2020

TOP10 BRAMEK I PARAD WYBRANE

Poznaliśmy bramkę i paradę sezonu 2019/20 w PGNiG Superlidze. O wynikach w głosowaniu na stronie tvpsport.pl decydowali kibice.

TOP10 Sezonu / PGNiG Superliga

Bramka sezonu 2019/2020:
Najlepszą bramką sezonu okazało się trafienie rozgrywającego Orlen Wisły Płock Niko Mindegii z jesiennej „świętej wojnie”. Hiszpan rzutem w ostatniej sekundzie zapewnił Nafciarzom pierwsze od ponad trzech lat zwycięstwo nad odwiecznym rywalem. Bramka to otrzymała w sumie aż 40,24 proc. głosów.

Drugi wynik w głosowaniu uzyskał Alex Dujshebaev z PGE VIVE Kielce i jego gol z ostatniego meczu sezonu z Azotami Puławy (16,78 proc.). Na podium uplasował się też Albert Sanek z Grupy Azoty Tarnów i jego ekwilibrystyczne trafienie tyłem do bramki w meczu z Energą MKS Kalisz (15,31 proc.).

Parada sezonu PGNiG Superligi:
Adam Morawski, bramkarz Orlen Wisły Płock i reprezentacji Polski, zdemolował głosowanie na najlepszą interwencje. Fenomenalna podwójna parada „Loczka” z meczu z NMC Górnikiem Zabrze zebrała aż 43,63 proc. głosów kibiców.

Drugie miejsce, podobnie jak w głosowaniu na bramkę sezonu, przypadło zawodnikowi PGE VIVE KielceAndreas Wolff i jego obrona z meczu z Orlen Wisłą Płock uzyskała 22,93 proc. głosów. Trzecie miejsce – również jak w głosowaniu bramek – dla gracza Grupy Azoty Tarnów, Patryka Małeckiego. Jego podwójnej interwencji ze starcia z Chrobrym fani dali finalnie 18,85 proc. głosów.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: