Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 października 2020

TOP5 września w PGNiG Superlidze. Wybierz bramkę i paradę miesiąca [GŁOSOWANIE]

Pierwszy miesiąc rywalizacji w sezonie 2020/21 w PGNiG Superlidze za nami. Z rozegranych we wrześniu meczów nominowaliśmy po pięć najlepszych naszym zdaniem akcji. Teraz do kibiców należy decyzja, które z nich zasługują na miano bramki i parady września. Głosowanie na stronie TVP Sport.

Wybieramy TOP5 bramek i parad września w PGNiG Superlidze

Bramka września w PGNiG Superlidze:
W głosowaniu na bramkę miesiąca kibice mogą wybierać spośród trafień Iso Sluijtersa z Górnika Zabrze, Haukura Thrastarsona z Łomży Vive Kielce, Rennosuke Tokudy z Grupy Azoty SPR Tarnów oraz Szymona Sićki z Łomży Vive i Łukasza Rogulskiego z Azotów Puławy. W przypadku dwóch ostatnich docenione zostały zespołowe akcje i piękne asysty.

Parada września w PGNiG Superlidze:
Do zestawienia TOP5 parad miesiąca nominowaliśmy z kolei interwencje Marka Bartosika z MKS Zagłębia Lubin, Jakuba Skrzyniarza z Górnika Zabrze, Mateusza Zembrzyckiego z Azotów Pulawy, Antona Derewiankina z Chrobrego Głogów oraz Mateusza Gawrysia z Sandra SPA Pogoni Szczecin.

Które trafienie i obrona były najlepsze? Głosowanie trwa na stronie TVP Sport i zakończy się w niedzielę 4 października o godz. 23:59.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: