Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 16 listopada 2020

TOP5 – znamy bramkę i paradę października

Znamy już bramkę i paradę października w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. W przeprowadzonym w minionym tygodniu głosowaniu na stronie TVPSPORT.PL najlepsze z nich wybierali kibice. Oto zestawienia TOP5 trafień i interwencji października 2020!

Kamil Adamski Energa MKS Kalisz / PGNiG Superliga

Bramka października 2020 PGNiG Superligi:

Najlepszym trafieniem miesiąca wybraliście piękny techniczny rzut rozgrywającego Energi MKS Kalisz Kamila Adamskiego z rozegranego pod koniec miesiąca spotkania z Łomżą Vive Kielce. 25-latek zebrał 40,56 proc. głosów.

Adamski nieznacznie wyprzedził w głosowaniu Wiktora Kawkę z Gwardii Opole, na którego trafienie z wyjazdowego meczu z Torus Wybrzeżem Gdańsk zagłosowało 37,03 proc. ankietowanych. Trzecie miejsce na podium dla Arkadiusza Moryty z Łomży Vive Kielce (11,83 proc. głosów).

Parada października 2020 PGNiG Superligi:

W głosowaniu na paradę miesiąca równych nie miał sobie klubowy kolega Adamskiego, Łukasz Zakreta. Reprezentant Polski z Energi MKS Kalisz uzyskał aż 55,31 proc. głosów. Kibice docenili jego podwójną paradę ze wspomnianego już meczu z Łomżą Vive Kielce.

Drugie miejsce przypadło golkiperowi Vive Miłoszowi Wałachowi, a trzecie Patrykowi Wiąckowi z Zagłębia Lubin. Pierwszy z nich uzbierał w głosowaniu 24,21 proc. głosów, drugi – 15,35 proc. głosów.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: