Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 lipca 2020

Torus Wybrzeże nadal z Piotrem Papajem na pokładzie!

W nowym sezonie PGNiG Superligi na lewym skrzydle Torus Wybrzeże Gdańsk ponownie ujrzymy doświadczonego Piotra Papaja. Zawodnik porozumiał się z klubem w kwestii indywidualnego kontraktu, który będzie obowiązywał przez najbliższy rok.

Piotr Papaj Torus Wybrzeże Gdańsk / PGNiG Superliga piłka ręczna

Wychowanek PGE Kielce trafił do gdańskiego zespołu przed sezonem 2013/2014 z superligowego wówczas Czuwaju Przemyśl. Po jednym sezonie gry wrócił z Wybrzeżem do najwyższej klasy rozgrywkowej, a sam zaczął budować swoją silną pozycję w zespole. Nie omijały go po drodze uporczywe kontuzje, ale zawsze należał do najbardziej walecznych szczypiornistów drużyny, dzięki czemu wracał jeszcze bardziej zmotywowany.

W ostatnim sezonie, który został przedwcześnie zakończony z powodu koronawirusa, niespełna 28-letni zawodnik wystąpił w 21 spotkaniach, w trakcie których trafiał do siatki rywali 46 razy oraz zanotował 19 asyst przy golach kolegów z drużyny.

Rozmowy dotyczące nowego sezonu przebiegły pomyślnie i gdańscy kibice nadal będą mogli oglądać Piotra Papaja w czerwono-biało-niebieskich barwach:

– Cieszy mnie, że na kolejny rok zostaje w Torus Wybrzeże Gdańsk. Będzie to już mój 8 sezon tutaj. Czuje się bardzo związany zarówno z klubem jak i miastem. Przez te wszystkie lata Gdańsk stał się moim drugim domem. Nadchodzący sezon będzie dla nas bardzo trudny. Drużynę czeka wiele zmian. Jednak ze swojej strony mogę obiecać jedno – nie zmieni się nasze zaangażowanie. W każdym meczu będziemy walczyć do ostatniej minuty i mam nadzieje, że w nadchodzącym sezonie sprawimy naszym kibicom wiele radości – powiedział Piotr po podpisaniu nowej umowy.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: