III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
6
G
0
8
M
0
7
S
4
8
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 11 maja 2018

Transfery Azotów Puławy

Azoty-Puławy już kompletują zespół na przyszły sezon. Na razie nie wiadomo kto dołączy do zespołu, powoli jednak odkrywają się losy obecnych zawodników Klubu. W ostatnim czasie nowe kontrakty podpisało pięciu zawodników.

 
Jako pierwszy podpis pod rocznym kontraktem złożył Bartosz Jurecki. Kolejnym pewniakiem w Azotach jest Adam Skrabania. Skrzydłowy podpisał z puławskim Klubem dwuletni kontrakt. Najnowsze wiadome to rozgrywający – Piotra Masłowski i Krzysztof Łyżwa. Obaj podpisali z klubem roczne kontrakty. Azoty-Puławy nadal będą mogły liczyć także na Bartosza Kowalczyka, który przedłużył swą umowę.
Obecnie prowadzone są rozmowy z trzema zawodnikami – Nikolą Prce, Wladislawem Ostroushko i Patrykiem Kuchczyńskim. Pewne jest natomiast, że w zespole z Puław nie zobaczymy w przyszłym sezonie Roberta Orzechowskiego i Daniela Dupjachanca.
Azoty-Puławy chcą nadal wspierać swoich młodych zawodników. Mimo kontraktów z drugim zespołem zawodnicy: Kacper Adamczuk, Kamil Śliwiński, Mateusz Flont i Jakub Kosiak będą regularnie trenować z ekipą PGNiG Superligi.
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: