Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 4 lutego 2020

Transmisja ze „świętej wojny” na kanale TVP Sport w serwisie YouTube!

Już tylko godziny dzielą nas od hitowego spotkania 20. serii PGNiG Superligi między PGE VIVE Kielce a Orlen Wisłą Płock. Dla kibiców przygotowaliśmy dodatkową atrakcję – transmisja „świętej wojny” będzie dostępna nie tylko w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji TVP Sport, ale również na kanale TVP Sport w serwisie YouTube. Początek o godz. 18:00.

Spotkania aktualnego mistrza kraju (VIVE) z wicemistrzem (Wisła), a zarazem wicelidera z liderem rozgrywek, od lat są wizytówką PGNiG Superligi. To piłka ręczna na najwyższym poziomie – „święta wojna” obfituje we wspaniałe akcje, piękne gole, znakomite interwencje i ogromne emocje. Nic dziwnego, że dla polskich kibiców szczypiorniaka to szczególne wydarzenie.

Wtorkowemu meczowi będzie dodatkowo towarzyszyła szczególna stawka – zwycięzca przybliży się bowiem ku temu, by do Rundy Finałowej przystąpić z pozycji lidera, a to zapewni mu możliwość rozegrania rewanżowego spotkania w finale we własnej hali, co oczywiście znacząco zwiększa szanse na tytuł. VIVE i Wisła mają więc o co grać.

W pierwszym spotkaniu obu zespołów w tym sezonie górą była Wisła. Po pełnym emocji meczu Nafciarze wygrali 27:26, decydującą bramkę rzucając niemal równo z końcową syreną – jej autorem był Hiszpan Niko Mindegia. We wtorek liczymy na podobną dawkę wrażeń!

Początek spotkania od godz. 18:30. Przedmeczowe studio, w którym gośćmi będą byli reprezentanci Polski Mariusz Jurasik i Patryk Kuchczyński rozpocznie się o godz. 18:00. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL, w aplikacji TVP Sport oraz na kanale TVP Sport w serwisie YouTube. Transmisja dostępna będzie również poza granicami Polski.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: