Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 stycznia 2020

Trzy kluby – jeden cel! NMC Górnik wspiera Fundację Iskierka

NMC Górnik wspólnie z klubami Górnik Zabrze S.S.A. oraz Reshape podjął decyzję o szczytnym przedsięwzięciu, które odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (13 stycznia)! Ekipa NMC Górnika Zabrze rzuciła wyzwanie najlepszym zawodnikom ekstraklasy i najlepszemu klubowi fitness, które rozstrzygnie się na boisku Hali Pogoń. Już 13 stycznia odbędzie się Wielki Mecz Charytatywny pod patronatem Prezydent Miasta Zabrze – Małgorzaty Mańki-Szulik.

Trzy drużyny zmierzą się w dwóch dyscyplinach: w piłce nożnej i w piłce ręcznej. Ale i Ty możesz stać się fragmentem tej historii! Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na wyjątkowy cel charytatywny – Fundację Iskierka!

Drużyna NMC Górnika Zabrze udostępnia dwa miejsca w swoim składzie, dzięki czemu wraz z Trójkolorowymi możesz zmierzyć się z Górnikiem Zabrze i drużyną ReShape! Co należy zrobić, by stać się członkiem drużyny? 

To proste! Właśnie rozpoczynamy licytację na rzecz Fundacji Iskierka. Cena wywoławcza to 500,00 zł. Dwa najwyższe wyniki zagwarantują sobie udział w meczu w roli zawodnika! Licytować można na naszym profilu facebookowym (https://www.facebook.com/NMCGornikZabrze/) oraz za pośrednictwem maila franzke@handballzabrze.pl. W tytule prosimy napisać „TRZY KLUBY – JEDEN CEL!”, a w treści podać prosimy kwotę oraz informację o możliwości ujawnienia imienia i nazwiska w podsumowaniu licytacji. Prosimy także o podanie numeru kontaktowego. Wyniki licytacji będą aktualizowane dwa razy dziennie, a sama aukcja zakończy się w niedzielę o godz. 12.00.

Zwycięzca zostanie zaproszony w poniedziałek, 13 stycznia 2020 roku, o wpłacenie w sekretariacie klubu środków na Fundację Iskierka i odbiór specjalnie przygotowanego stroju meczowego! 

Podczas całej akcji dostępna dla Was będzie strefa gastronomiczna oraz różnego rodzaju atrakcje m.in: ⬇
? mini turniej piłki nożnej dla dzieci
? konkursy z nagrodami
? wielkie koło Reshape z możliwością wylosowania cennych nagród
? pokaz taneczny – muzyczne sportowe show!

Koszt cegiełki: ?
? 20 zł (osoba dorosła)
? 10 zł (dziecko)

Zapisy w naszym sekretariacie lub e-mailowo na adres mogielnicki@handballzabrze.pl (tytuł: WIELKI MECZ). 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: