Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 17 maja 2017

Vitalij Titow w Puławach od następnego sezonu

Prawy rozgrywający KPR-u Legionowo – Vitalij Titov podpisał dziś kontrakt z “Azotami-Puławy”. Doświadczony Białorusin związał się z puławskim Klubem dwuletnią umową, która zacznie obowiązywać 1 lipca 2017 roku.
Vitalij Titov to mierzący 2 metry leworęczny rozgrywający, który w trwającym sezonie PGNiG Superligi został królem strzelców (175 goli w 26 meczach). Titov założył koronę najlepszego strzelca ligi już po raz drugi z rzędu, bowiem w minionym sezonie również zajął pierwszą pozycję w tym zestawieniu, rzucając w 28 meczach 173 gole.
Białorusin ma obecnie 37 lat. Karierę seniorską rozpoczynał w MMTS Kwidzyn, później był zawodnikiem Wisły Płock, Cimos Koper, Strovolos, Piotrkowianina i ostatnio KPR RC Legionowo. O miejsce w pierwszym składzie Azotów rywalizował będzie z nowym nabytkiem klubu z Puław, Bośniakiem Marko Panicem.
Titov to ostatni transfer Azotów. Klub z Puław zakończył kompletowanie składu na przyszły sezon. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie kontrakty podpisało łącznie siedmiu zawodników. Tylu samo obecnych graczy Azotów pożegna się z Klubem po zakończeniu obecnego sezonu.

 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: