Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 21 lutego 2017

Vive Tauron Kielce przyjedzie do Opola

W 19. serii PGNiG Superligi KPR Gwardia Opole zmierzy się z Vive Tauronem Kielce. Mistrzowie Polski w tym sezonie nie przegrali żadnego spotkania.
KPR Gwardia Opole w poprzedniej serii walczyła z SPR Stalą Mielec. Już po raz trzeci w tym sezonie w spotkaniu ponownie triumfowali Gwardziści. Tym razem 33:27. Najskuteczniejszym graczem meczu okazał się Antoni Łangowski, rzucając celnie aż 7 razy. Natomiast w bramce bardzo dobre zawody rozegrał reprezentant Polski – Adam Malcher. Dzięki temu zwycięstwu szczypiorniści KPR Gwardii Opole awansowali ponownie na trzecią lokatę w Grupie Pomarańczowej.
Vive Tauron Kielce natomiast to prawdziwy hegemon w polskiej lidze. Mistrzowie Polski nie przegrali żadnego pojedynku w tym sezonie, a poprzednią serię rozgrywali przeciwko KPR RC Legionowo, zwyciężając 26:17. Kielczanie z dorobkiem 45 punktów są zdecydowanym liderem Grupy Granatowej, wyprzedzając drugi MMTS Kwidzyn o 12 punktów.
KPR Gwardia Opole w pierwszej rundzie mierzyła się z Vive Tauronem Kielce na początku października, ulegając 23:34. Czy tym razem młodość będzie miała szansę powalczyć z doświadczeniem? Przekonamy się już jutro. Początek spotkania o godzinie 18:30.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: