Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 29 listopada 2016

Waleczny Piotrkowianin przyjedzie do Zabrza

O jakości zespołu Piotrkowianina Piotrków Trybunalski zabrzańscy kibice przekonają się w środę 30. listopada o godz. 18:30, podczas meczu z NMC Górnikiem Zabrze w zabrzańskiej Hali Pogoń.
Dwa zwycięstwa i dziewięć przegranych to tegoroczny bilans Piotrkowianina w PGNiG Superlidze. Zespół pokonał ekipy z Elbląga i Zagłębia. Mimo to kojarzony jest z ogromną walecznością. Mecz z MMTS Kwidzyn przegrali tylko jedną bramką 29:30.
– Nie oglądałem Piotrkowianina w tym roku, bo cały tydzień przygotowywaliśmy się na spotkanie z Cocks. Ale to na pewno zmotywowana drużyna. Tym bardziej, że do końca roku zostały cztery mecze i my musimy zacząć zdobywać punkty. – mówi Ryszard Skutnik, trener NMC Górnika Zabrze.
– Na pewno nie będziemy kalkulować, będziemy przygotowani i wyjdziemy na boisko, by wygrać – dodaje Andrzej Kryński, skrzydłowy z Zabrza.
Co jednak jest receptą na zwycięstwo? – Musimy solidnie zagrać w obronie. Nie możemy lekceważyć rywala. Nie możemy popełniać błędów. Musimy uważać na ich bramkarzy, z Arturem Baniszem na czele. Jest to na pewno nieobliczalny zespół, ale my musimy wygrać – wylicza Michał Adamuszek, rozgrywający Górnika.
To tym ważniejsze, że stawką spotkania są trzy punkty, ponieważ oba zespoły znajdują się grupie pomarańczowej.
Zaległe spotkanie 12. serii  NMC Górnik Zabrze – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski rozpocznie się o 18:00, 30.11.2016r. w hali Pogoń.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: