III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
4
G
0
8
M
3
4
S
2
0
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 lutego 2017

Bardzo ważne starcie w dole tabeli

Szczypiorniści Sandry SPA Pogoni Szczecin zmierzą się z drużyną Zagłębia Lubin w sobotę. W pierwszej rundzie  rozgrywek wygrali różnicą jednej bramki. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali przy ulicy Twardowskiego.
Po bardzo wyczerpującym weekendzie zmęczeni, ale w dobrych nastrojach przygotowują się szczypiorniści Sandry SPA Pogoni do najbliższego meczu. W ubiegłą sobotę i niedzielę podopieczni Mariusza Jurasika na własnym parkiecie podjęli zespół KPR Legionowo kolejno w PGNiG Superlidze i Pucharze Polski. W obu rozgrywkach odnieśli zwycięstwa. Tym cenniejsze, że grając w mocno osłabionych składzie. Obecnie sytuacja powoli się normuje chociaż ciężko w zespole znaleźć zawodnika, któremu nic nie doskwiera. W sobotnim meczu zagra Dawid Fedeńczak, który zakończył zmagania w Kusy CKS na 1/8 Finałów MP Juniorów, także zdrowy będzie już Michal Bruna. W coraz lepszej formie po kontuzji kciuka jest Dawid Krysiak, ale na jego występ będziemy musieli poczekać jeszcze ponad tydzień, podobnie jak na Wojciecha Zydronia. Nie zagra także Wojciech Jedziniak.
W dobrych nastrojach przystąpią do meczu także szczypiorniści Zagłębia Lubin. Podopieczni Pawła Nocha w ostatniej kolejce pokonali sąsiadów w tabeli – drużynę Piotrkowianina Piotrków Tryb. W meczu nie wystąpił kontuzjowany Mirosław Gudz i prawdopodobnie zabraknie go także w składzie na sobotni pojedynek. Szczypiorniści Sandry SPA Pogoni Szczecin będą musieli uważać przede wszystkich na pierwszą linie Miedziowych: Michała Stankiewicza na kole oraz skrzydłowych Jana Czuwarę i najmłodszego w Reprezentacji Polski podczas MŚ we Francji Arkadiusza Moryto.
Bilety na sobotni pojedynek można nabywać za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl oraz na w kasie klubu na godzinę przed meczem.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: