Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 11 czerwca 2018

Bardzo ważne zmiany w Puławach

Ogłoszenie o zakończeniu kariery zawodniczej i chwilę później o objęciu stanowiska pierwszego trenera drużyny przez Bartosza Jureckiego to główne punkty dzisiejszej prezentacji Azotów-Puławy na nowy sezon. Klub zaprezentował także nowych trzech zawodników i podziękował dotychczasowym trenerom i czterem odchodzącym graczom.
 
– To była szalenie trudna decyzja. Już od tygodnia praktycznie nie śpię i wspólnie z Żoną rozważaliśmy wszystkie za i przeciw takiej decyzji. Ostatecznie zdecydowałem się poprowadzić zespół. Trzeba w pewnym wieku powiedzieć sobie dość jeśli chodzi o granie i podjąć nowe wyzwania – powiedział na gorąco Bartosz Jurecki.
 
Dotychczasowy obrotowy Azotów-Puławy będzie prowadził zespół razem z byłym szkoleniowcem, a ostatnio Dyrektorem Sportowym – Marcinem Kurowski.
 
Lukę po Bartoszu Jureckim ma wypełnić pozyskany z Wybrzeża Gdańsk Łukasz Rogulski, który z Azotami-Puławy związał się trzyletnią umową. Nowymi zawodnikami puławian są również dwaj Chorwaci – środkowy rozgrywający, 25-letni Ante Kaleb (wcześniej m.in. Croatia Zagrzeb i Maribor) i prawoskrzydłowy 28-letni Jerko Matulić (były gracz m.in. Chambery Savoie i Nantes).
 
Klub rozstał się natomiast z parą trenerów Danielem Waszkiewiczem i Zbigniewem Markuszewskim oraz zawodnikami – Danielem Dupjachancem, Vladyslavem Ostroushko, Robertem Orzechowskim i Patrykiem Kuchczyńskim. Prawdopodobnie na rocznym wypożyczeniu do Stali Mielec spędzi przyszły sezon Bartosz Kowalczyk.
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: