III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
6
G
1
1
M
1
0
S
2
0
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 maja 2018

„Wf ze Spójnią” w Szkole Podstawowej nr 43 w Gdyni

Spójnia Gdynia zakończyła już swój sezon zasadniczy w PGNiG Superlidze ale nie odpoczywa! Z jednej strony solidne treningi zawodników, z drugiej wciąż aktywnie promuje zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży za sprawą popularyzacji dyscypliny, jaką jest piłka ręczna.

 
 
Wczoraj rozgrzewkę i mecz w Szkole Podstawowej nr 43 w Gdyni poprowadził rozgrywający Spójni Rafał Jamioł. W zajęciach udział wzięli zarówno chłopcy, jak i dziewczęta z szóstych klas. Co cieszy, wydarzenie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem wśród uczniów, że poza aktywnie ćwiczącymi przybyła też spora grupa młodszych uczniów obserwujących i kibicujących.
 
„Wf ze Spójnią” to sztandarowy projekt klubu kierowany do dzieci i młodzieży jeszcze nie mającej większej styczności z handballem. Jak widać spotkania odnoszą oczekiwany skutek, gdyż coraz więcej zainteresowanych przybywa na otwarte treningi z zawodnikami Spójni w rezultacie czego klub rozpoczął nabór do grupy juniorów i już od miesiąca prowadzi ich regularne treningi.
 


 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: