Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 lutego 2021

KPR Gwardia Opole poszerza współpracę z TVP3 Opole

Doszło do przedłużenia partnerstwa medialnego Gwardii z opolskim oddziałem Telewizji Polskiej. Dzięki temu, kibice ,,szczypiorniaka” będą mogli jeszcze dokładniej śledzić ligowe poczynania drużyny za pośrednictwem stacji TVP3 Opole!

Gwardia Opole przedłuża partnerstwo z TVP3 Opole

– Współpraca naszej redakcji z klubem od dawna układa się wyśmienicie. Już od kilku lat pokazujemy mecze Gwardii. Choć zaczęło się od transmisji meczów pucharowych, a następnie przez długi czas pokazywaliśmy ligowe spotkania wyjazdowe, teraz zdecydowaliśmy się poszerzyć ten zakres o wydarzenia, które mają odbyć się w Stegu Arenie. – mówi dyrektor TVP3 Opole – Mateusz Magdziarz.

Kibice, choć z oczywistych względów nie obejrzą meczów na żywo z wysokości trybun, będą mogli śledzić je za pośrednictwem telewizji. TVP3 Opole pokaże bowiem wszystkie, nietransmitowane przez TVP Sport, spotkania z udziałem gangu Kuptela!

– To wielki atut i – odnoszę wrażenie – od pewnego momentu już znak firmowy Gwardii. – przyznaje Karina Radomska, prezes KPR Gwardii Opole. – Kontynuacja współdziałania z TVP3 Opole była dla nas czystą formalnością. Pozostaje nam wspólnie utrzymać poziom pracy, do którego zdążyliśmy już wszystkich przyzwyczaić i… cieszyć się, że fani piłki ręcznej na Opolszczyźnie będą mieli nieprzerwaną możliwość oglądania naszych spotkań. – dodaje.

Od europejskich pucharów, przez obfitą współpracę w zakresie meczów wyjazdowych PGNiG Superligi, aż po komplet możliwych do pokazania spotkań w dobie pandemii i pustych trybun…

– Spełniamy misję mediów publicznych na poziomie regionalnym, dając przy tym wszystkim widzom swobodny dostęp do oglądania sportu na najwyższym poziomie, a sam klub zyskuje dzięki temu na wartości medialnej i marketingowejKorzyści tej współpracy są wyraźne i, co najważniejsze, obopólne. – podsumowuje Magdziarz.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: