Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 lipca 2020

Wiktor Kawka podpisuje dwuletni kontrakt!

Reprezentujący barwy Gwardii od 2018 roku rozgrywający zdecydował się pozostać w Opolu na kolejne 24 miesiące!

Wiktor Kawka Gwardia Opole / PGNiG Superliga piłka ręczna

– Klub cały czas się rozwija, a ja chcę w tym uczestniczyć, tym bardziej że mamy ku temu odpowiednie warunki. Głównym celem jest rzecz jasna podniesienie poziomu sportowego, zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. To – mam nadzieję – przełoży się na realizację moich planów, do których należą zdobycie kolejnego medalu czy gra w pierwszej reprezentacji Polski. – komentuje swoją decyzję ,,Kawa”. 

O tym, że utrzymanie wracającego po długiej rehabilitacji zawodnika będzie jednym z priorytetów na przerwę między sezonami, wielokrotnie wspominał dyrektor sportowy Gwardii – Tomasz Wróbel.

– Może zacznę od tego, że mocno wierzę w Wiktora. Długo przeszkadzały mu kontuzje, ostatniego sezonu całościowo z pewnością nie może zaliczyć do udanych. To jednak ogromny ,,pracuś”, dlatego jestem przekonany, że kolejny rok będzie dla niego o wiele lepszy. – przyznaje.

– Cieszę się, że spędzę więcej czasu w Opolu. Najbardziej w tym mieście lubię… lato! Zawsze powtarzam, że można robić tu dużo ciekawych rzeczy, a jako że lubię wykorzystywać wolne chwile na różnego rodzaju aktywność fizyczną, przy dobrej pogodzie raczej się nie nudzę. (śmiech). Zdecydowanie odpowiada mi samo miasto i jego sportowa infrastruktura, na której czele stoi nasz dom – Stegu Arena! – podsumowuje 24-letni rozgrywający.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: