Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 16 lutego 2021

Wojciech Gumiński przedłużył kontrakt

Lewoskrzydłowy Azotów-Puławy, Wojciech Gumiński zostaje w Puławach na kolejny sezon rozgrywkowy.

Wojciech Gumiński Azoty Puławy / PGNiG Superiga

Wojciech Gumiński dołączył do drużyny z Puław latem 2017 roku i podpisał trzyletnią umowę. W 2019 roku kontrakt został przedłużony o kolejny sezon. Rozmowy z zarządem przyniosły oczekiwany rezultat i skrzydłowy zostaje w Puławach do końca sezonu 2021/2022.

Na początku roku otrzymałem propozycję przedłużenia kontraktu i właściwie decyzję podjąłem w kilka minut, tuż po rozmowie z moją partnerką, która także bardzo dobrze czuje się w Puławach. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości i bardzo ucieszyła nas ta wiadomość. Przekonała mnie wizja klubu na przyszłe lata. Na pewno dużym atutem jest to, że w każdym sezonie walczymy o medal. Do tego powstaje nowa, piękna hala, więc na decyzję składają się same pozytywy. Personalnie chciałbym spędzać jak najwięcej czasu na boisku i rzucać dużo bramek, być zawodnikiem wyróżniającym się. Przede wszystkim jednak najważniejsze jest to żeby być zdrowym i przetrwać sezon bez kontuzji. Myślę, że zdobycie medalu, najlepiej srebrnego zapisałoby się w historii tego klubu. To jest nasz cel drużynowy – mówi Wojciech Gumiński.

GUMA zostaje w Puławach! KS AZOTY PUŁAWYhttps://pgnig-superliga.pl/wojciech-guminski-przedluzyl-kontrakt/

Posted by PGNiG Superliga on Tuesday, February 16, 2021

Dotychczas Wojciech Gumiński zdobył dla Azotów-Puławy 309 bramek w 111 meczach w rozgrywkach PGNiG Superligi, Pucharze EHF i PGNiG Pucharze Polski. W trwającym sezonie PGNiG Superligi popularny Guma wystąpił w 12 spotkaniach i pokonywał bramkarzy rywali 33-krotnie.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: