Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 6 września 2017

Wojciech Zydroń zakończył karierę

Wojciech Zydroń rozwiązał kontrakt z klubem Sandra SPA Pogoń i zakończył bogatą sportową karierę. Szczeciński klub jako zawodnik reprezentował w 4 sezonach w których rzucił 643 bramki.

 
Popularny Zyga urodził się w Bochni, a pierwsze handballowe kroki stawiał w tamtejszym Pałacu Mlodzieży. Największe sukcesy świętował w Kielcach, gdzie spędził 11 lat. Przed podpisaniem kontraktu w 2012 z Pogonią przez 4 lata występował w Azotach Puławy.
 
W sezonie 201/2016 grał w 3 ligowym HSV Insel Usedom. Do Szczecina wrócił rok później już jako grający trener. W listopadzie zastąpił go na tym stanowisku Mariusz Jurasik. W barwach Sandry SPA Pogoni ostatni raz wystąpił w sierpniu na turnieju Szczypiorno Cup. Szczecińską publiczność czarował efektownymi wrzutkami, wkrętkami, ale wisienką na torcie były wykonywane skutecznie rzuty karne.
 
Popularny Zyga z 643 bramkami na koncie jest najskuteczniejszym zawodnikiem w historii Pogoni od momentami awansu do PGNiG Superligi w 2012 r. Wielkie dzięki za 4 lata w klubie i powodzenia w realizacji nowych celów w życiu

 
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: