Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 20 marca 2017

Wręczenie nagrody Gracza Miesiąca

Arkadiusz Moryto przed meczem Zagłębia Lubin z Orlen Wisłą Płock otrzymał nagrodę za tytuł Gracza Miesiąca. Głosami internautów skrzydłowy Zagłębia Lubin zwyciężył w lutym. Partnerem głosowania jest firma Balticus.
Arkadiusz Moryto dostał nominację od ekspertów z Kocham Ręczną: – Znakomita skuteczność podczas dwóch ostatnich serii (25 bramek), świetnie wykonuje rzutu karne, cieszy forma i ciągły progres w kontekście występów w reprezentacji Polski, bezapelacyjnie najlepszy zawodnik Zagłębia. Najpierw wyrównał rekord ligi, żeby w następnym spotkaniu poprawić go o jedną bramkę.
Przed dzisiejszym meczem nagrodę dla najlepszego zawodnika lutego wręczył Romuald Kujawa, wybrany niedawno na piłkarza 70-lecia Zagłębia Lubin, laureat „Złotego Buta” dla najlepszego piłkarza Ekstraklasy.
Marka Balticus powstała z pasji i miłości do zegarków. Jest to typowy Microbrand, Polskie projekty oraz najlepsze materiały. Zegarki budowane są w oparciu o najlepsze japońskie automatyczne mechanizmy. Produkcja jest w ograniczonych ilościach. Balticus planuje ekspansję rynku oraz rozpoczęcie współpracy z uzdolnionym polskim projektantem.
Pierwszy, debiutujący model Balticus nazywa się Grey Seal i właśnie ten model trafi do rąk Gracza Miesiąca. Mechanizm zegarka to doskonała japońska Miyota 9015 produkowana przez Citizena, łożyskowana na 24 kamieniach, częściowo zdobiona pasami genewskimi. Na wahniku widnieje nazwa Balticus. Szkło jest szafirowe z powłoką antyrefleksyjną położoną od środka. Obrotowy bezel został również umieszczony wewnątrz zegarka. Aby utrzymać klasę wodoszelności WR300 koronka jest zakręcana. Dzięki świetnemu nurkowi, Foce Szarej, która potrafi zanurzyć się do 300 metrów, zegarek Balticus przyjął swoją nazwę – Grey Seal. Zegarek w komplecie ma bransoletę siatkową, ale również stylowy skórzany pasek z przeszyciami w kolorze tarczy.
balticus_pepsi_front_bracelet_white_2287161969

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: