Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 26 czerwca 2020

Wróbel w garści! Lider gdańszczan zostaje w Wybrzeżu!

Mateusz Wróbel będzie kontynuował swoją przygodę z piłką ręczną w Torus Wybrzeże Gdańsk. Skrajny rozgrywający związał się z Klubem dwuletnią umową. Pozostanie w drużynie jednego z najlepszych atakujących poprzednich rozgrywek PGNiG Superligi jest znaczącym wzmocnieniem składu.

MAteusz Wróbel Torus Wybrzeże Gdańsk / PGNiG Superliga

Grający z numer 29 zawodnik należał do wiodących postaci w zakończonym przedwcześnie z powodu pandemii, minionym sezonie PGNiG Superligi. Mateusz Wróbel do samego końca liczył się w walce o koronę króla strzelców ligi, ale jego marsz pokrzyżowała na finiszu kontuzja nadgarstka. Jego licznik zatrzymał się na 113 trafieniach (jako pierwszy dobrnął do granicy 100 zdobytych bramek), co w przekroju całego sezonu daje ponad 19% wszystkich rzuconych przez drużynę goli.

https://www.facebook.com/SLMezczyzn/posts/3422937517722151

Dla Klubu pozostanie Mateusza w drużynie jest kluczowe na najbliższe miesiące i lata w perspektywie budowy silnego zespołu, który ma rywalizować o punkty w lidze. Sam zawodnik, pomimo zainteresowania ze strony silniejszych klubów – nie tylko z Polski, postanowił przedłużyć swoją umowę o 2 lata i z optymizmem wypatruje wznowienia rywalizacji:

– Cieszę się, że dalej mogę reprezentować Klub z Gdańska. Jestem przekonany, że kolejne sezony będą lepsze dla Wybrzeża, dlatego postanowiłem związać się z Klubem na dłużej – powiedział gdański szczypiornista po podpisaniu kontraktu.

https://www.facebook.com/SLMezczyzn/videos/252241048765599/

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: