Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 4 października 2021

Wrześniowe nominacje

Pierwszy miesiąc rozgrywek już za nami. Zakończenie miesiąca oznacza tradycyjny wybór najlepszego Gracza ostatnich spotkań PGNiG Superligi. Partnerem głosowania jest firma Balticus.

Nominowani do tytułu Gracza Września PGNiG Superligi

Tradycyjnie nominowanych wybrało trzech ekspertów piłki ręcznej z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów. W głosowaniu kibiców biorą udział Mateusz Kornecki (Łomża Vive Kielce), Kacper Adamski (Energa MKS Kalisz) i Arkadiusz Moryto (Łomża Vive Kielce).

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński:

Mateusz Kornecki Łomża Vive Kielce

Dwa rewelacyjne wejścia w Szczecinie i Zabrzu. O ile na Pomorzu nie stała tak wysoko, o tyle na Górnym Śląsku rywale zmusili Vive do wysiłku i potrzebowali pomocy. W tych meczach Kornecki bronił na poziomie 60% i w szczególności w Zabrzu był ojcem zwycięstwa.

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński:

Kacper Adamski Energa MKS Kalisz

Rozgrywający Energi Kalisz ma duży udział w dwóch wrześniowych zwycięstwach swego zespołu. Dorobek 21 goli i 30 asyst plasuje go w czołówkach obu tych rankingów. A to wszystko przy niezłej jak na jego pozycję skuteczności 55 procent.

TVP Sport – Maciej Wojs:

Arkadiusz Moryto Łomża Vive Kiece

Ledwie cztery serie za nami, a on już jest w czołówce ligowych strzelców. W meczach z drużynami ze Szczecina, Opola, Zabrza i Kalisza rzucił 27 goli i – co szczególnie imponuje – zanotował aż 12 asyst. A to wszystko grając przecież po 30 lub niewiele więcej minut w meczu. Solidne wejście w sezon w wykonaniu reprezentanta Polski.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do środy (6.10) do godz. 14:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: