Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 7 maja 2021

Wybieramy bramkę i paradę kwietnia [GŁOSOWANIE]

Kolejny miesiąc rywalizacji za nami. Spośród rozegranych w kwietniu meczów wybraliśmy po pięć najlepszych naszym zdaniem goli i interwencji. Teraz do kibiców należy decyzja, które z nich zasługują na miano bramki i parady miesiąca. Głosowanie odbywa się na stronie internetowej TVP Sport.

Bramka kwietnia w PGNiG Superlidze:
W głosowaniu na bramkę miesiąca możecie wybierać spośród trafień autorstwa Mateusza Jankowskiego z Gwardii OpolePatryka Biernackiego z Sandra SPA Pogoni SzczecinNiko Mindegii z Orlen Wisły PłockRennosuke Tokudy z Grupy Azoty SPR Tarnów oraz Marka Szpery z Energi MKS Kalisz.

Które z tych trafień było najładniejsze? Wybór należy do was. Głosowanie trwa. Głosy można oddawać do poniedziałku 10 maja do godz. 23:59.

Parada kwietnia w PGNiG Superlidze:
Do zestawienia TOP 5 parad miesiąca nominowaliśmy z kolei interwencje Patryka Małeckiego z Grupy Azoty SPR TarnówAdama Morawskiego z Orlen Wisły PłockAntona Terehova z Sandra SPA Pogoni SzczecinMikołaja Krekory z Energi MKS Kalisz oraz Przemysława Witkowskiego z Torus Wybrzeża Gdańsk.

Która z nich zasłużyła na miano parady miesiąca? Głosowanie trwa. Głosy można oddawać do poniedziałku 10 maja do godz. 23:59.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: