Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 8 maja 2019

Wybieramy Gracza Kwietnia

Kwiecień w PGNiG Superlidze upłynął pod znakiem Rundy Finałowej i Spadkowej. W tym momencie sezonu nie ma miejsca na błędy. Często to indywidualne umiejętności zawodników przesądzają o sukcesie drużyny. Sprawdź kogo nominowali nasi eksperci do tytułu Gracza Kwietnia! Partnerem głosowania jest Balticus. 

Do tytułu Gracza Kwietnie eksperci z nc+, Sportowych Faktów i Przeglądu Sportowego nominowali: 

Nc+: Mateusz Jankowski Gwardia Opole

Wprowadził Gwardię do półfinału PGNiG Superligi. W obu ćwierćfinałach z Azotami-Puławy był najlepszym graczem na boisku. Zdobył najwięcej bramek. Pomylił się tylko dwa razy. Kapitan przez duże K!!!

Sportowe Fakty: Michał Daszek Orlen Wisła Płock 

Wisła Płock odpoczywała od spotkań o stawkę, miała ponad dwa tygodnie przerwy, ale przez ten czas znakomita wiosenna forma Daszka nie ulotniła się. W ćwierćfinałach z Piotrkowianinem okazał się katem rywali, bezwzględnie wykorzystywał pomyłki i punktował w kontrach oraz po karnych. W sumie na jego koncie 17 bramek w ćwierćfinałach. 

Przegląd Sportowy: Krzysztof Szczecina MMTS Kwidzyn 

Bramkarz MMTS Kwidzyn miał duży wkład w sprawienie jednej z największych niespodzianek sezonu, czyli wyeliminowanie w ćwierćfinale NMC Górnika Zabrze. W pierwszym meczu uzyskał 33 procent skuteczności (6/18), w rewanżu poprawił ten wynik o kolejne 6 procent, odbijając 25 z 41 piłek. W zremisowanym 23:23 meczu ostatniej serii rundy zasadniczej z Kaliszem też bronił dobrze (38 proc., 5/13).

To Ty decydujesz, do kogo trafi Tytuł Gracza Miesiąca! Weź udział w plebiscycie na naszym facebooku! Wybieramy do piątku (10.05.) do godz. 14:00

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek Balticus – Volans

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: