Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 4 marca 2019

Wybieramy Gracza Lutego

Wybierz Gracza Lutego. To był intensywny miesiąc w PGNiG Superlidze. Rozegraliśmy 32 mecze, zawodnicy rzucili 1692 bramki, liderzy klasyfikacji strzelców przekroczyli granicę 100 bramek, kilka klubów ma nowych trenerów. Generalnie działo się! Nasi eksperci z nc+, Sportowych Faktów i Przeglądu Sportowego nominowali trójkę zawodników do tytułu Gracza Miesiąca! Partnerem głosowania jest Balticus. 

Do tytułu Gracza Lutego eksperci nominowali Iso Sluijtersa NMC Górnik Zabrze, Blaza Janca PGE VIVE Kielce i Marka Szperę z Energi MKS Kalisz

Redakcja sportowa nc+ :

Iso Sluijters NMC Górnik Zabrze – w lutym Górnik rozegrał 5 ligowych meczów. Tylko w jednym z nich Holender nie był najskuteczniejszym graczem swojej drużyny. Opcja nr 1 w zdobywaniu bramek przez Zabrzan. Co ważne, Holender ma umiejętność zdobywania bramek w trudnych momentach. Jak nie idzie, jak trzeba rzucić pod presją czasu, Sluijters staje na wysokości zadania. 

Sportowe Fakty:

Blaz Janc PGE VIVE Kielce – Niedawno zachwycaliśmy się Arkadiuszem Moryto, ale luty należał do Blaża Janca. Słoweniec był zabójczo skuteczny, szczególnie w kontrach, niemal w każdym spotkaniu VIVE plasował się w czołówce strzelców. W rankingu ligowych snajperów awansował na trzecią lokatę. 36 bramek w pięciu lutowych spotkaniach to imponujący wynik. 

Przegląd Sportowy:

Marek Szpera Energa MKS Kalisz – miał ogromny wkład w bardzo dobre wyniki w lutym Energi MKS Kalisz. Jego zespół w czterech meczach odniósł trzy zwycięstwa i zaczął się poważnie liczyć w wyścigu do play-off. Szpera w tych czterech spotkaniach strzelił aż 25 goli, rozdał mnóstwo asyst i udowodnia, że wciąż należy do najlepszych prawych rozgrywających PGNiG Superligi.

To Ty decydujesz, do kogo trafi Tytuł Gracza Miesiąca! Weź udział w plebiscycie na naszym facebooku! Wybieramy do czwartku (07.03.) do godz. 12:00

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek Balticus – Volans

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: