Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 30 marca 2022

Wybieramy Gracza Miesiąca!

W marcu rozegraliśmy 22 spotkania! Powoli wkraczamy w decydującą fazę sezonu. To czas, w którym zawodnicy przechodzą prawdziwy sprawdzian przygotowania do gry na najwyższym poziomie! Eksperci do tytułu Gracza Marca nominowali trzech zawodników: Arkadiusza Moryto, Adama Morawskiego i Przemysława Krajewskiego!

Gracz Miesiąca PGNiG Superliga 21/22 Marzec: A. Moryto, A. Morawski, P. Krajewski

Nominacja WP Sportowych Faktów – Marcin Górczyński

Arkadiusz Moryto Łomża Vive Kielce: Cały miesiąc na wysokich obrotach, po kontuzji Sigvaldi Gudjonssona jest jedynym klasycznym prawoskrzydłowym. Wytrzymał obciążenia i niezmiennie jest najlepszym strzelcem mistrzów Polski. W marcu przybliżył się do kolejnego tytułu króla strzelców PGNiG Superligi.

Nominacja Przeglądu Sportowego – Wojciech Osiński

Adam Morawski Orlen Wisła Płock: Wisła bardzo łatwo wygrała w PGNiG Superlidze wszystkie trzy marcowe mecze, a duży udział miał w tym jej bramkarz. Morawski w tych spotkaniach osiągnął średnią skuteczność 31 procent. 28-latek potwierdził wysoką formę meczem reprezentacji ze Szwecją.

Nominacja TVP Sport – Maciej Wojs

Przemysław Krajewski Orlen Wisła Płock: Skrzydłowy Orlen Wisły Płock ma za sobą świetny miesiąc. Nieoceniony w defensywie, w marcu Krajewski imponował też w ataku. 35-latek w trzech ligowych meczach rzucił aż 23 gole, trafiając z 92-procentową skutecznością. Jeden z boiskowych liderów Nafciarzy.

Głosować można na FACEBOOKU PGNiG Superligi! Głosujemy do piątku (1 kwietnia) do godz. 14:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: