Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 lutego 2018

Wybieramy Gracza Stycznia

Za nami pierwszy miesiąc rozgrywek w 2018 r. Eksperci z Canal + Sport, Sportowe Fakty i Kocham Ręczna nominowali trójkę zawodników, którzy powalczą o tytuł Gracza Miesiąca.
 

 

Sportowe Fakty nominowały Michała Dreja z Energi MKS Kalisz.

 
Gracze beniaminka byli rewelacją stycznia. Wygrali wszystkie spotkania, zbliżyli się do Rundy Finałowej. Najrówniejszą formę prezentował Drej. Prawoskrzydłowy w czterech kolejkach uzbierał 25 goli, pomylił się ledwie kilka razy. W każdym ze spotkań należał do najlepszych strzelców zespołu. 27-latek jeszcze nigdy nie spisywał się tak dobrze w Superlidze. Styczniowe bramki to niemal połowa jego zdobyczy z tego sezonu!
 

Eksperci z Canal + Sport sugerują Pawła Podsiadło z Azotów Puławy.

 
Styczeń – to był najlepszy miesiąc Pawła Podsiadły od powrotu do Polski. Ze względu na to, że kontuzji doznał Nikola Prce, Podsiadło przebywał dłużej na boisku i w pełni to wykorzystał. W meczach ze Stalą Mielec i Wybrzeżem Gdańsk zachwycił formą strzelecką. Co ważne, pokazał, że sprawdza się nie tylko w roli egzekutora, ale również reżysera gry. Daniel Waszkiewicz wystawiał go na środku rozegrania i się nie zawiódł. My również.
 

Portal Kocham Ręczną nominował Andrzeja Kryńskiego – MMTS Kwidzyn.

 
Najrówniej grający, rzucający, a co z a tym idzie – „robiący wyniki” drużynie z Kwidzyna. To także dlatego MMTS jest w swojej grupie na miejscu trzecim. Nowy Rok – nowe nazwisko, stąd ten wybór.
 
Do kogo trafi najwięcej głosów i zegarek marki Balticus “Gwiezdny Pył”, pokryty powłoką PVD, tarczą z awenturynu niebieskiego, wykańczaną detalami w kolorze złotym? Zadecydujcie oddając głos na  (LINK DO FB)
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: