Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 5 kwietnia 2019

Wybierz Gracza Marca!

To był szalenie ciekawy miesiąc w PGNiG Superlidze! Drużyny do końca walczyły o awans do Rundy Finałowej i jak najlepsze miejsce w gronie najlepszych. Nasi eksperci nominowali zawodników, którzy ze swoimi zespołami prezentowali się bardzo solidnie. Partnerem głosowania na Gracza Miesiąca jest Balticus! 

Do tytułu Gracza Miesiąca eksperci z nc+, Sportowych Faktów i Przeglądu Sportowego nominowali graczy z Orlen Wisły Płock, MMTS Kwidzyn, Sportowych Faktów: 

nc+: Michał Daszek – Orlen Wisła Płock 

– Najmocniejsi rywale Wisły w marcu w Superlidze to PGE Vive Kielce i MMTS Kwidzyn. Zapis Daszka w tych meczach wyglądał tak: z Vive 8/11, z MMTSem 10/10. Imponująca skuteczność. W dwóch kolejnych meczach skrzydłowy Nafciarzy dorzucił 10 bramek. Grę Wisły bez Michała trudno sobie wyobrazić.    

Sportowe Fakty: Iso Sluijters – NMC Górnik Zabrze

Górnik może nie zachwycał tak jak w poprzednich kolejkach, pod koniec rundy oszczędzał siły na fazę play-off, ale Holender nadal utrzymał wysoka jakość. Najlepszy Gracz lutego jest w równie dobrej formie jak miesiąc temu. Prawie co mecz byl liderem zespolu, ponad 30 bramek na jego koncie. Holender wciąż wytrzymuje duze obciążenia – od lutego nie ma klasycznego zmiennika.

Przegląd Sportowy: Michał Peret – MMTS Kwidzyn

Zespół z Kwidzyna wygrał w marcu wszystko, co było do wygrania, czyli cztery spotkania. Przegrał jedynie z Wisłą. Duży udział w tej świetnej serii miał Michał Peret. 32-letni obrotowy nie tylko zdobył w marcu aż 20 bramek, ale też stanowił jak zwykle filar obrony. A warto dodać, że w tych czterech zwycięskich spotkaniach kwidzynianie tracili średnio tylko 23,5 gola na mecz.

To Ty decydujesz, do kogo trafi Tytuł Gracza Miesiąca! Weź udział w plebiscycie na naszym facebooku! Wybieramy do czwartku (09.04.) do godz. 12:00

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek Balticus – Volans

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: