Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Top
Dodano: 1 marca 2020

Wybierz najlepsze bramki i parady lutego

Kolejny miesiąc sezonu 2019/20 PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych za nami. Zmagania obfitowały w sporą liczbę pięknych goli i znakomitych interwencji. Wraz z ekspertami TVP Sport wybraliśmy po pięć z nich. Teraz do kibiców należy decyzja, które z nich zasłużyły na miano bramki i parady miesiąca.

Głosować można na stronie www.tvpsport.pl

Bramka stycznia/lutego PGNiG Superligi:
Wśród nominowanych bramek znalazło się trafienie Macieja Zarzyckiego z Gwardii Opole oraz dwójkowe akcje Niko Mindegii z Michałem Daszkiem z Orlen Wisły Płock, Alexa Dujshebaeva z Danielem Dujshebaevem z PGE VIVE Kielce, Martina Galii z Janem Czuwarą z NMC Górnika Zabrze oraz Jacka Suleja z Krzysztofem Komarzewskim z Torus Wybrzeża Gdańsk.

Które z tych trafień było najładniejsze? Decyzja należy do kibiców. Głosowanie trwa do poniedziałku 2 marca do godz. 13:00.

Parada stycznia/lutego PGNiG Superligi:
Nominacje do tytułu parady miesiąca uzyskały z kolei interwencje Adama Morawskiego z Orlen Wisły Płock, Andreasa Wolffa z PGE VIVE Kielce, Łukasza Zakrety z Energi MKS Kalisz, Rafała Stachery z Chrobrego Głogów oraz Antona Terekhova z Sandra SPA Pogoni Szczecin.

Która z nich zasłużyła na miano parady stycznia/lutego? Głosowanie trwa do poniedziałku 2 marca do godz. 13:00.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: