Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 14 sierpnia 2020

Wybrzeże Gdańsk czwartym sparingpartnerem Energa MKS-u Kalisz

Tarnów, słowacki Preszów i Kielce. Do tej pory piłkarze ręczni Energa MKS-u Kalisz rozgrywali sparingi na wyjazdach. W piątek 14 sierpnia do kaliskiej Areny przyjeżdża już w pełni zdrowy, TORUS Wybrzeże Gdańsk. Ze względu na bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne mecz zostanie rozegrany bez udziału kibiców. 

Mecz sparingowy Energa MKS Kalisz – Torus Wybrzeże Gdańsk

Wybrzeże na jakiś czas odwołało treningi ze względu na kontakt jednego z juniorów przychodzących na treningi z osobą wysłaną na kwarantannę. Po testach okazało się, że wszyscy zawodnicy otrzymali wynik negatywny, więc drużyna wróciła do pracy i w piątek pojawi się w Hali Arena. 

Po sporych zmianach personalnych w drużynie bardzo ważne jest odpowiednie wprowadzenie zawodników zespołu, w czym na pewno pomagają mecze sparingowe. W tym roku spotkania z zespołami ligowymi przeplatane są z silnymi zespołami rangi europejskiej, regularnie występującymi w Lidze Mistrzów jak Vive Kielce i Tatran Preszów. 

Zespół Tomasza Strząbały przygotowuje się obecnie do nowego sezonu PGNiG Superligi, który ma wystartować w pierwszy weekend września. W pierwszej kolejce kaliscy szczypiorniści zmierzą się w Lubinie z Zagłębiem.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: