III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
2
G
1
2
M
2
7
S
2
7
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 27 października 2017

WYBRZEŻE GRA Z EVENTIMEM

Chłód, deszcz, długa kolejka. I do tego ten stres. Czy zdążę na rozpoczęcie spotkania? Czy „moje” miejsce będzie jeszcze wolne? Czy uda mi się usiąść obok moich znajomych? Takie rozterki związane z meczami Wybrzeża Gdańsk to już przeszłość! Z radością informujemy, że klub nawiązał współpracę z firmą Eventim. Na kibiców czeka także nowa opcja – bilet rodzinny!
 
Eventim to wiodący dystrybutor biletów w Europie. Na naszym rynku istnieje już od dawna. Teraz za pośrednictwem ich platformy nasi kibice będą mogli kupić numerowane bilety przez Internet, a także w punktach sprzedaży, czyli m.in. w sieci sklepów Empik, Media Markt i Media Expert. Wybrzeże Gdańsk to pierwszy klub sportowy w Polsce z którym Eventim nawiązał stałą współpracę.
 

Wkrótce ruszy sprzedaż biletów na mecz z PGE VIVE Kielce!

 
Współpracę z Eventimem Wybrzeże Gdańsk rozpocznie z końcem października. Od tej pory kibice czerwono-biało-niebieskich będą mogli kupić bilety i zarezerwować sobie miejsce na meczach bez wychodzenia z domu. Sprzedaż biletów obejmuje zarówno mecze rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku oraz w ERGO ARENIE.
 
Już wkrótce uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na najbliższy mecz Wybrzeża. 7 listopada czerwono-biało-niebiescy w ERGO ARENIE podejmą Mistrzów Polski – PGE VIVE Kielce. Sprzedaż biletów na to spotkanie ruszy już jutro, czyli 27 października o godz. 12.00.
 

Zabierz rodzinę na mecz!

 
To nie koniec niespodzianek. Klub wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich kibiców i uruchamia nowość – bilet rodzinny. Osoba dorosła, która przyjdzie z dzieckiem zapłaci za bilety 20 zł. Każda kolejna osoba dorosła zapłaci 10 zł, a  każde kolejne dziecko 5 zł.
 
Aktualne ceny biletów na mecze (obowiązują w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS oraz w ERGO ARENIE):
 

  • Bilet normalny  – 15 zł
  • Bilet ulgowy – 10 zł
  • Bilet rodzinny – dorosły + dziecko = 20 zł, kolejna osoba dorosła = 10 zł, kolejne dziecko = 5 zł
  • Bilet grupowy – 1 zł (dostępny wyłącznie w Biurze Klubu dla zorganizowanych grup młodzieży szkolnej po uprzednim zgłoszeniu zapotrzebowania pocztą elektroniczną na adres: media@wybrzeze-gdansk.pl)

 
Punkty sprzedaży znajdują się na stronie: http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: