III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
3
0
G
1
9
M
1
7
S
2
9
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 18 czerwca 2022

PGNiG Summer Superliga Wyniki: Warszawa – dzień 1

Sprawdźcie wyniki z I turniej PGNiG Sumer Superligi ’22: Warszawa DZIEŃ 1

KOBIETY

9:00 KS Lakers Powidz – Gru Juko Piotrków Trybunalski 1:2
9:00 Byczki Kowalewo Pomorskie – MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice 2:0
9:40 Autoinwest Żukowo – BHT Bielsko-Biała 2:0
9:40 Sambor Tczew – AZS AWF Warszawa 2:0
11:40 KS AZS AWF II Warszawa – BHT GRU Juko II Piotrków Tryb. 0:2
12:20 MKS ECO Save Group Ochota Warszawa – MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice 2:0
12:20 SAS Gdańsk – BHT Bielsko-Biała 2:0
13:00 Ruch Chorzów – AZS AWF Warszawa 2:0
15:00 Lakers Powidz – KS AZS AWF II Warszawa 2:0
15:00 Autoinwest Żukowo – SAS Gdańsk 2:0
15:40 BHT Byczki Kowalewo Pom. – MKS ECO Save Group Ochota Warszawa 2:0
15:40 Sambor Tczew – KPR Ruch Chorzów 0:2
17:40 Autoinwest Żukowo – Lakers Powidz 0:2 (ćwierćfinał)
18:20 Byczki Kowalewo Pom. – DTB Sambor Tczew 2:0 (ćwierćfinał)
19:00 GRU Juko II Piotrków Tryb. – SAS Gdańsk 2:0 (ćwierćfinał)
19:40 KPR Ruch Chorzów – MKS ECO Save Group Ochota Warszawa (ćwierćfinał) 0:2

MĘŻCZYŹNI


10:20 SAS Gdańsk- MKS Mazur Sołdański Sierpc 2:1
10:20 BHT Bielsko-Biała – BHT GRU Juko Piotrków Tryb. 0:2
11:00 MKS Delfin Grudziądz – KS Szczypiorniak Gniezno 2:0
11:00 SPR GOKiS Kąty Wrocławskie – SAS II Gdańsk 2:0
11:40 Ekoserwis Damy Radę Inowrocław – KS Lakers Powidz 2:1
13:00 SAS Gdańsk – BHT Bielsko-Biała 2:0
13:40 MKS Mazur Sołdański Sierpc – BHT GRU Juko Piotrków Tryb. 0:2
13:40 MKS Delfin Grudziądz – SPR GOKiS Kąty Wrocławskie 2:1
14:20 BHT Petra Płock – KS Lakers Powidz 2:0
14:20 KS Szczypiorniak Gniezno – SAS II Gdańsk 0:2
16:20 Ekoserwis Damy Radę Inowrocław – BHT Petra Płock 0:2
16:20 BHT Bielsko-Biała – MKS Mazur Sołdański Sierpc 2:1
17:00 BHT GRU Juko Piotrków Tryb. – SAS Gdańsk 1:2
17:00 SAS II Gdańsk – MKS Delfin Grudziądz 2:1
17:40 SPR GOKiS Kąty Wrocławskie – KS Szczypiorniak Gniezno 2:0
18:20 GRU Juko Piotrków Tryb. – Ekoserwis Damy Radę Inowrocław 2:0
19:00 BHT Bielsko-Biała – KS Lakers Powidz 2:1
19:40 MKS Mazur Sołdański Sierpc – KS Szczypiorniak Gniezno 1:2
20:20 MKS Delfin Grudziądz – Ekoserwis Damy Radę Inowrocław 2:1
20:20 SAS II Gdańsk – KS Lakers Powidz 2:0

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: