Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 czerwca 2020

Wywiad z Mateuszem Jachlewskim

Mateusz Jachlewski jest najbardziej utytułowanym piłkarze ręcznym w PGNiG Superlidze. Po 14-latach sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej ponownie zawinął do portu, z którego niegdyś wypływał na szerokie wody… w przyszłym sezonie będzie bronił barw Torus Wybrzeże Gdańsk.

Zapraszamy do rozmowy z “Siwym” o pożegnaniu z PGE VIVE Kielce, o przenosinach do Torus Wybrzeże Gdańsk, o nadziejach na nowy sezon, Reprezentacji Polski, lidze polskiej oraz o wielu tematach, które wokół jego osoby narosły przez długie lata grania na najwyższym poziomie.

Mateusz Jachlewski – Wywiad

Wczorajszy dzień w Miasto Gdańsk był niesamowicie emocjonujący ? W naszym mieście będą występowały ikony w swoich dyscyplinach, a my mamy tę przyjemność, że jedna z nich będzie grała w naszej drużynie ?⚪?Mateusz Jachlewski to najbardziej utytułowany piłkarz ręczny w PGNiG Superliga ?? Po 14-latach sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej ponownie zawinął do portu, z którego niegdyś wypływał na szerokie wody profesjonalnego sportu…Zapraszamy do rozmowy z "Siwym" o pożegnaniu z PGE VIVE Kielce, o przenosinach do Gdańska, o nadziejach na nowy sezon, Reprezentacji Polski, lidze polskiej oraz o wielu tematach, które wokół jego osoby narosły przez długie lata grania na najwyższym poziomie ? #SiłazWybrzeża #WybrzeżeToTy #GKS #75lat #Legenda #Siwy #Handball #Piłka #Ręczna #ZPRP

Opublikowany przez TORUS Wybrzeże Gdańsk Sobota, 6 czerwca 2020

Mateusz ma w swoim dorobku 11 Mistrzostw Polski , 11 Pucharów Polski, wygraną w Lidze Mistrzów, srebro Mistrzostw Świata 2007. Nowy skrzydłowy Wybrzeża był również Królem Strzelców Ekstraklasy w sezonie 2005/2006 (w barwach AZS-AWFiS Gdańsk) oraz najlepszym obrońcą PGNiG Superligi 2017/2018.

MATEUSZ JACHLEWSKI

  • Rok urodzenia: 1984
  • Pozycja: Lewy skrzydłowy
  • Wzrost: 184 cm
  • Waga: 91 kg 
  • Kariera klubowa: SMS Gdańsk, AZS-AWFiS Gdańsk, PGE VIVE Kielce
  • Numer na koszulce: 15
  • Ksywka: Siwy

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: