-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 7 lutego 2017

Zacięta walka w Granatowej Grupie

Wracamy do gry! Po niemal dwóch miesiącach przerwy handball znów zagości pod dachem hali przy Wita Stwosza w Głogowie. W środę przeciwnikiem Chrobrego będzie KPR RC Legionowo. 
We wrześniu triumfowało Legionowo. Postawa głogowian w tym spotkaniu nie była najlepsza, a o końcowym wyniku zdecydowała wtedy pierwsza połowa spotkania. Siedem bramek straty po 30-minutach gry to sporo i w drugiej części meczu, grając z równorzędnym zespołem, trudno było je odrobić. – Na pewno wiele rzeczy zawiodło w meczu w Legionowie, teraz trzeba zrobić wszystko, aby wygrać ten mecz w środę. – mówi Grzegorz Sobut, rozgrywający Chrobrego.
Sporo się też od września zmieniło. Na ławkę trenerską KPRu powrócił Robert Lis, trener, który w poprzednim sezonie wykonał z tą drużyną naprawdę dobrą robotę. Obecnie zespół z Mazowsza gra trochę w kratkę. W dwóch ostatnich spotkaniach rozgrywanych w Legionowie drużyna Lisa przegrała z Piotrkowianinem i wygrała z Zagłębiem.
Chrobry okres wolny od rozgrywek ligowych spędził dość intensywnie. Rok 2016 pożegnał meczem towarzyskim z Korę Południową, z kolei 2017 przywitał spotkaniem z Chile. Później był mecz w Zielonej Górze i dwa wygrane turnieje – w Gorzowie i Gryficach. Z tych spotkań głogowianie powinni być zadowoleni. Czego nie mogą powiedzieć o spotkaniu z 1-ligową Stalą Gorzów.
Ligowe rozgrywki Chrobry powinien rozpocząć niemal w pełnym składzie. Zawodnicy, którzy pod koniec ubiegłego roku narzekali na kontuzje zdążyli je wyleczyć. Chory natomiast jest Dominik Płócienniczak, uraz kolana leczy jeszcze Rafał Biegaj.
Dla Chrobrego cel na pozostałą część sezonu może być tylko jeden. Zakończyć rundę zasadniczą na 3. miejscu grupy granatowej. Pierwszy krok do jego realizacji głogowianie mogą zrobić już w środę. Zwycięstwo da im 3 punkty i zwiększy przewagę nad Legionowem do 7 punktów.
Spotkanie Chrobry Głogów – KPR RC Legionowo 08/02/2017 0 18.00
[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=2kIO6v2vo78[/embedyt]

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: