Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 22 grudnia 2017

Zaczynamy głosowanie na Gracza Grudnia

Zaczynamy nasze głosowanie na Gracza Miesiąca listopada. Eksperci redakcji nc+, Sportowych Faktów i Kocham Ręczną wybrali zawodników, którzy powalczą o ten tytuł . Partnerem głosowania jest Balticus.
 
W listopadzie najwięcej głosów zebrał Patryk Mauer z Gwardii Opole. Redaktorzy z redakcji sportowej nc+ tak argumentowali swoją nominację:  12 + 9 + 9 + 3 = 33, tyle bramek rzucił w listopadowych meczach w Superlidze Patryk Mauer. Co ciekawe, nie tylko ze skrzydła, ale też z rozegrania. Gra Gwardii w dużej mierze była w listopadzie uzależniona od niego. Patryk grał fantastycznie – Gwardia wygrywała (Chrobry, Spójnia, Energa), słabiej – przegrywała (Legionowo).
 
 


 
W grudniu o tytuł Gracza Miesiąca powalczą:
 

 

Nc+

Przemysław Krajewski Orlen Wisła Płock: – to był zdecydowanie najlepszy miesiąc w barwach Wisły Płock dla Przemka. Nafciarze rozegrali w grudniu 4 mecze, w trzech z nich najlepszym strzelcem drużyny był Krajewski. W sumie zdobył 26 bramek i awansował na drugie miejsce najlepszych strzelców Wisły w sezonie. Pewny na skrzydle, pewny w kontrze, pewny w rzutach karnych. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów: ” w końcu odzyskałem skuteczność.” Zgadzamy się. W grudniu Krajewski eksplodował!
 

Sportowe Fakty

Tomasz Mochocki Stal Mielec: – Musi żałować, że ta runda już się kończy. W takiej formie nie był od lat! SPR Stal w grudniu wygrała wszystkie mecze. Mochocki błyszczał przede wszystkim w tych z Sandra Spa Pogonią Szczecin i KPR Gwardią Opole. Zdobył dziewiętnaście bramek, dziewięć po rzutach karnych. W starciu ze Szczecinianami to właśnie jego gol dał Czeczeńcom remis.
 

Kocham Ręczną

Mateusz Kornecki NMC Górnik Zabrze: – To także dzięki niemu Górnik Zabrze jest wiceliderem “Grupy Granatowej” i poszczycić się może trzecim, w całej PGNiG Superlidze miejscem (ex equo-wraz z Azoty Puławy). Jeśli chodzi o stosunek bramek, Górnik jest na czwartą siłą naszej ligi (w obu grupach). Powołanie bramkarza zabrzan do kadry reprezentacji Polski tylko uzasadnia nasz typ.
 
Do kogo trafi najwięcej głosów i zegarek marki Balticus “Czarny Pył”, pokryty powłoką PVD, tarczą z awenturynu niebieskiego, wykańczaną detalami w kolorze złotym? Zadecydujcie oddając głos na  (LINK DO FB)
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: