Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 30 listopada 2017

Zaczynamy głosowanie na Gracza Miesiąca – listopad

Za nami kolejny miesiąc rozgrywek PGNiG Superligi. W listopadzie rozegraliśmy 28 meczów, w których zawodnicy zdobyli prawie 1500 bramek. Dlatego zaczynamy nasze głosowanie na Gracza Miesiąca listopada. Eksperci redakcji nc+, Sportowych Faktów i Kocham Ręczną wybrali zawodników, którzy powalczą o ten tytuł . Partnerem głosowania jest Balticus.
 
W październiku najwięcej głosów zebrał Wiktor Kawka ze Stali Mielec. Redaktorzy ze Sportowych Faktów typując Kawkę, argumentowali tak:  – Potężny praworęczny rozgrywający znów gra tak, jak w najlepszych momentach poprzedniego sezonu. 19-latek jest główną armatą Stali Mielec. Kawka zdobył trzydzieści jeden bramek, a jego zespół wygrał trzy z czterech ligowych meczów. Takiego lidera mielczanie potrzebowali.
 

 

W listopadzie o tytuł Gracza Miesiąca i zegarek marki Balticus powalczą Kamil Sadowski – Chrobry Głogów, Patryk Mauer z Gwardii Opole i Marek Dacką – NMC Górnik Zabrze.

 

 
Kocham Ręczną o Marce Daćko – Reprezentant Polski goni najlepszych strzelców w Superlidze, także Bartłomieja Tomczaka, kolegę z drużyny. Ostatni mecz ze Stalą Mielec to potwierdzenie wysokie formy -9 rzutów i 8 trafień, czyli prawie doskonale!
To dzięki jego postawie Górnik pochwalić się może bardzo dobrą statystyka zdobytych bramek (30.2). Więcej w całej PGNiG Superlidze ma tylko Mistrz i Wicemistrz Polski.
Nominowaliśmy go już w tym miesiącu do gracza serii i wypada być konsekwentnym.
 
Eksperci z Canal + Sport nominowali Patryka Mauera – 12 + 9 + 9 + 3 = 33, tyle bramek rzucił w listopadowych meczach w Superlidze Patryk Mauer. Co ciekawe, nie tylko ze skrzydła, ale też z rozegrania. Gra Gwardii w dużej mierze była w listopadzie uzależniona od niego. Patryk grał fantastycznie – Gwardia wygrywała (Chrobry, Spójnia, Energa), słabiej – przegrywała (Legionowo).
 
Natomiast redakcja Sportowe Fakty stawia na rozgrywającego Chrobrego Głogów – Kamila Sadowskiego – Chrobry Głogów nie ma w zespole zbyt wielu leworęcznych zawodników, forma Kamila Sadowskiego jest więc dla zespołu Jarosława Cieślikowskiego jednym z najważniejszych czynników. W listopadzie doświadczony szkoleniowiec na swojego rozgrywającego narzekać nie miał prawa. Doświadczony zawodnik zdobył aż 24 bramki, co – przy ledwie 3 rozegranych meczach – jest dorobkiem imponującym. Gdyby jeszcze władze klubu załatwiły mu solidnego zmiennika…
 
Do kogo trafi najwięcej głosów i zegarek marki Balticus “Czarny Pył”, pokryty powłoką PVD, tarczą z awenturynu niebieskiego, wykańczaną detalami w kolorze złotym? Zadecydujcie oddając głos na  (LINK DO FB)
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: