Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 17 grudnia 2018

Zagłębie grało i pomagało

Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu. Rozegranemu w Gorzycach Wielkich Gwiazdkowemu Meczowi Charytatywnemu przyświecał szczytny cel: pomoc byłemu szczypiorniście, Przemysławowi Słupiankowi.
 
Zawodnicy pokazali, że potrafią grać nie tylko w piłkę ręczną, bo na parkiecie zmierzyli się także w koszykówkę i piłkę nożną. Dwudziestominutowy mecz w ręczną Miedziowi wygrali 17:10, gospodarze odegrali się w kosza i koniec końców na tablicy wyników zapisany został remis.
 
Wynik zszedł jednak na dalszy plan, bo liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i pomoc.  Każdy, kto pojawił się w hali miał okazję wylicytować wyjątkowe gadżety, w tym koszulki znanych szczypiornistów i nie tylko.
 
– Sama organizacja kosztowała wiele pracy, ale końcowy efekt był tego wart. Uśmiech na twarzy i łzy w oczach wynagradzają każdą poświęconą minutę. Nasz zaprzyjaźniony zespół z Dolnego Śląska stanął na wysokości zadania i mimo absencji kilku zawodników, zjawili się w imponującym składzie, który pokazał dlaczego ich miejsce jest w Superlidze! Dziękujemy Prezesowi Zagłębia Panu Witoldowi Kuleszy, Bartkowi Jaszce (który akurat jest na zgrupowaniu kadry młodzieżowej) i całemu zespołowi, że wyrazili chęć, by wziąć udział w tym spotkaniu! – czytamy na profilu klubu z Gorzyc Wielkich.
Fot. Marek Kuświk
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: