III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
1
2
M
1
7
S
4
9
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 11 kwietnia 2017

Zagłębie poczuło zapach Świąt

MKS Zagłębie Lubin SA. gościło na Warsztatach Terapii Zajęciowej „Promyk i Słoneczko” w Lubinie. Wraz z podopiecznymi Stowarzyszenia Przyjaciół i Rodziców Osób Niepełnosprawnych szczypiorniści wzięli udział w świątecznych zawodach.
 
Agnieszka Jochymek i Małgorzata Buklarewicz z żeńskiej drużyny oraz przedstawiciele męskiego zespołu Patryk Małecki i Dawid Przysiek wraz z naszymi kibicami z WTZ „Promyk i Słoneczko” zmagali się z konkursami przygotowanymi przez organizatorów – Najlepszym prezentem dla Prawdziwego Kibica jest spotkanie się ze swoim Idolem. Wiele osób niepełnosprawnych uczęszczających na nasze warsztaty interesuje się sportem, a w szczególności piłką ręczną. Mieliśmy ogromny zaszczyt gościć dziś wybitnych lubińskich sportowców – mówi Edyta Kuc z WTZ „Promyk i Słoneczko” – Staramy się, aby spotkania ze sportowcami były wesołe, zaskakujące i sprawiały przyjemność naszym gościom i naszym podopiecznym. Dzisiejsze konkurencje były ściśle związane ze Świętami Wielkanocnymi – dodaje.
 
Zabawy było co niemiara, zarówno przy rysowaniu świątecznego plakatu, toczeniu jajka slalomem, czy lepieniu zajączka wielkanocnego z masy solnej – Dziękujemy za zaproszenie i za możliwość wzięcia udziału w tak fajnej imprezie. Dzisiaj było dużo zabawy i śmiechu – mówi Patryk Małecki, bramkarz Zagłębia Lubin.
 
Na koniec przyszedł czas na wspólne zdjęcie, rozdawanie autografów i wspólne rozmowy o świętach i meczach piłki ręcznej.
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: