Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Zarząd | SUPERLIGA Sp. z o.o.

PIOTR NALEŻYTY

Prezes Zarządu

Menedżer z ponad 12-letnim doświadczeniem w biznesie sportowym.  W Superlidze sp. z o. o. od 1 stycznia 2019 pełni funkcję wiceprezesa zarządu kierując pracami pionu marketingu, komunikacji i sprzedaży. Odpowiada m.in. za wdrażanie nowych projektów zwiększających wartość rozgrywek, ich popularność oraz sprzedaż scentralizowanych praw medialnych i marketingowych.

Od czerwca 2017 do grudnia 2019 pełnił funkcję dyrektora ds. marketingu i PR w Runmageddonie. W latach 2012 - 2016 związany z klubem siatkarskim Trefl Gdańsk S.A., gdzie jako prezes zarządu odpowiadał za przebudowę organizacji i wytyczenie nowej strategii rozwoju spółki. W swojej karierze zawodowej związany był także z klubami piłkarskiej Ekstraklasy – Wisłą Kraków i Piastem Gliwice, gdzie obejmował kierownicze stanowiska w działach marketingu i komunikacji.

Jest absolwentem zarządzania i podyplomowych studiów marketingu sportu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz marketingu na Uczelni Łazarskiego. Wykładowca Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.