Aktualności

Zmiana w Zarządzie PGNiG Superligi

Z dniem 1 stycznia 2019 roku Rada Nadzorcza spółki powołała Piotra Należytego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu, rozszerzając tym samym skład zarządu do dwóch członków. Nowy Wiceprezes będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie pionami marketingu i komunikacji.

 

Piotr Należyty jest absolwentem zarządzania i podyplomowych studiów marketingu sportu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz marketingu na Uczelni Łazarskiego. Przez ostatnie półtora roku pełnił funkcję Dyrektora ds. Marketingu oraz PR w Runmageddonie. W latach 2012-2016 kierował pracami zarządu występującego w Pluslidze siatkarskiego klubu Trefl Gdańsk, gdzie był odpowiedzialny za kompleksową przebudowę organizacji i wytyczenie nowej strategii rozwoju spółki. W swojej karierze zawodowej związany był także z klubami piłkarskiej Ekstraklasy – Wisłą Kraków i Piastem Gliwice, gdzie obejmował kierownicze stanowiska w działach marketingu.

 

PGNiG Superliga stale się rozwija. Na razie jesteśmy piątą ligą w Europie, ale nasze ambicje sięgają dużo dalej. Przed nami wiele poważnych projektów. Chcemy dostarczyć naszym kibicom produkt jak najwyższej jakości. Dlatego zbieramy zespół oparty na doświadczonych fachowcach z szerokimi kompetencjami. Bardzo liczę na kompetencje nowego członka zarządu między innymi w zakresie dalszego rozwijania naszej strategii marketingowej i komunikacyjnej– powiedział Marek Janicki Prezes Zarządu Superligi sp. z o.o. .

 

Pika ręczna to dyscyplina o bogatych tradycjach, znajdująca się w absolutnej czołówce pod względem zainteresowania wśród drużynowych dyscyplin sportowych w Polsce. W ciągu ostatnich 11 miesięcy została wykonana ogromna praca ze strony zespołu Superligi sp. z o.o. we współpracy z
Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem w zakresie profesjonalizacji rozgrywek i przygotowania nowej strategii rozwoju. Jestem zaszczycony móc dołączyć do tego projektu, który ma przed sobą ambitne cele i ogromne perspektywy dalszego rozwoju
– komentuje Piotr Należyty, Wiceprezes Zarządu Superligi sp. z o.o.

 

 

Superliga sp. z o.o. jest spółką zarządzającą najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej mężczyzn w Polsce – PGNiG Superligą, odpowiadającą za prowadzenie rozgrywek, sprzedaż praw medialnych i scentralizowanych praw marketingowych.

 

 

Przeczytaj jeszcze:

Przed nami trzecia edycja PGNiG Summer Superligi

Po raz trzeci na mapie mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej...

Szukamy social media ninja!

Superliga sp. z o.o., spółka zarządzająca najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej...

Zmiany terminów meczów finałowych

Komunikat zarządu Superligi sp. z o.o.  Superliga sp. z o.o.,  zarządzająca najwyższą...