Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 17 marca 2021

Znamy paradę i bramkę lutego

Znamy już ostateczną kolejność zestawień TOP 5 bramek i parad lutego w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. O niej zadecydowali kibice za sprawą głosowania przeprowadzonego na przełomie poprzedniego i obecnego tygodnia na stronie TVPSPORT.PL. Sprawdź, które z goli i interwencji uznane zostały za najlepsze!

Bramka lutego 2021 PGNiG Superligi:

Najlepszym trafieniem miesiąca wybraliście ekwilibrystyczny rzut skrzydłowego Zagłębia Lubin Marka Marciniaka z wyjazdowego meczu Miedziowych z Energą MKS Kalisz w 14. serii rozgrywek. 25-latek otrzymał aż 60,59 proc. głosów. To trafienie po prostu trzeba zobaczyć!

Na drugim miejscu w zestawieniu znalazło się… inne trafienie autorstwa Marciniaka, również pochodzące z meczu w Kaliszu. Ogółem skrzydłowy Zagłębia zebrał prawie 80 proc. wszystkich głosów. Pełne wyniki poniżej:

fot. TVP SPORT.PL

Parada lutego 2021 PGNiG Superligi:

W głosowaniu na paradę miesiąca zaciętą walkę o zwycięstwo stoczyli Kacper Ligarzewski z Piotrkowianina oraz Jakub Skrzyniarz z Górnika Zabrze. Ostatecznie zwyciężył ten drugi, swojego rywala wyprzedzając zaledwie o 1,47 proc. głosów.

Na paradę Skrzyniarza z meczu z Orlen Wisłą Płock oddano 37,06 proc. głosów. Ligarzewski i jego podwójna interwencja ze spotkania z MMTS Kwidzyn uzbierała 35,59 proc. głogów. Trzecie miejsce w zestawieniu zajął Adam Morawski z Wisły (17,35 proc. głosów). Poniżej pełne wyniki:

fot. TVP SPORT.PL

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: