Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 7 września 2021

Znamy rywali Wisły i Azotów!

W II. rundzie eliminacji do EHF Ligi Europy Orlen Wisła Płock zmierzy się z rumuńskim HC Dobrogea Sud Constanta, natomiast dużo trudniejsze zadanie czeka brązowych medalistów Superligi Azoty-Puławy, które podejmą drużynę z Bundesligi Fusche Berlin.

Orlen Wisła Płock w poprzednim sezonie zagrała w Final4 Ligi Europy, dlatego losowana była z 1. koszyka i mogła liczyć na teoretycznie słabszego rywala. HC Dobrogea Cud Constanta to jednak solidny rywal, mimo wszystko to Nafciarze będą faworytami tego dwumeczu.

Azoty-Puławy mają przed sobą bardzo wymagającego przeciwnika. Fusche Berlin w tamtym sezonie, podobnie jak Orlen Wisła Płock, zagrała w Final4 tych rozgrywek. Berlińskie Lisy na co dzień rywalizują w jednej z najmocniejszych lig świata, niemieckiej Bundeslidze. Przed puławianami trudny sprawdzian, ale nie są na straconej pozycji.

Obydwa kluby zagrają pierwsze mecze u siebie 21 września, natomiast rewanż rozegrają na wyjeździe 28 września. Zwycięzcy dwumeczu awansują do fazy grupowej EHF Ligi Europy.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: