Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 15 kwietnia 2021

Znamy TOP5 marca

Znamy już ostateczną kolejność zestawień TOP 5 bramek i parad marca w PGNiG Superlidze. O niej zadecydowali kibice za sprawą głosowania na stronie TVPSPORT.PL. Sprawdź, które z goli i interwencji uznane zostały za najlepsze!

Bramka marca 2021 PGNiG Superligi:

Tu walka była wyjątkowo zacięta! Najlepszym trafieniem miesiąca wybraliście nietypowe trafienie obrotowego Azotów Puławy Łukasza Rogulskiego z wyjazdowego meczu z Zagłębiem Lubin w 17. serii rozgrywek. 27-latek otrzymał 29,01 proc. głosów.

Na drugim miejscu, tuż za trafieniem autorstwa Rogulskiego, uplasowała się bramka rozgrywającego Torus Wybrzeża Gdańsk Leonardo Comerlatto z wyjazdowego spotkania z Piotrkowianinem. Na potężny rzut Brazylijczyka z biodra oddano 26,72 proc. głosów. Pełne wyniki poniżej:

FOT. TVPSPORT.PL

Parada marca 2021 PGNiG Superligi:

Głosowanie na paradę miesiąca zdominował Miłosz Wałach z Łomży Vive Kielce. Utalentowany 19-latek otrzymał aż 53,7 proc. głosów za swą podwójną interwencję z meczu z Grupą Azoty SPR Tarnów.

Wałach zdeklasował konkurencję. Drugi w głosowaniu Jakub Skrzyniarza z Górnika Zabrze zebrał 20,37 proc. głosów, zaś trzeci Andreas Wolff – klubowy kolega Wałacha z Kielc – 16,67 proc. głosów. Poniżej pełne wyniki:

FOT. TVPSPORT.PL

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: