Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

CSR
Dodano: 22 lipca 2022

Zobaczyć Lili, czyli turniej gwiazd

Już w najbliższą sobotę na stadionie Stali Chocianów zmierzą się m.in. gwiazdy polskiego futbolu i piłki ręcznej, a na przeciwko staną samorządowcy. Wszystko w celu promowania właściwych postaw wobec osób autystycznych. Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy, którym bliskie są zmagania osób ze spektrum autyzmu, a nagranie z tej okazji przygotowała lokalna telewizja.

W ostatnich latach przyzwyczailiśmy się, że chocianowski samorząd wspiera osoby niepełnosprawne. Szczegóły na ten temat przeczytacie na naszym portalu w artykułach: „Światowy Dzień Zespołu Downa”, „Powieszą skarpetkę na znak solidarności” oraz „Wyrazili szacunek i tolerancję”. Teraz przyszedł czas na turniej z prawdziwego zdarzenia.

Z naszego klubu w meczu zagrają między innymi: Monika Maliczkiewicz, Kinga Grzyb, Adrianna Górna i Wiktoria Kocińska z żeńskiej drużyny oraz przedstawiciele męskiego zespołu – Marcin Schodowski i Wojciech Hajnos.

Chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na pierwszy wielki festyn „Zobaczyć Lili”, który odbędzie się w Chocianowie już 23 lipca. We współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Chocianów organizujemy m. in. wielki turniej o Puchar Lili, w którym zmierzy się 16 zespołów z Polski i Europy – przekazał Paweł Masierak, dyrektor projektu Zobaczyć Lili. – Po turnieju będzie wielki mecz drużyny Lili, a w nich m. in. Marek Saganowski, Rafał Murawski czy Bartek Bosacki, bo takie gwiazdy w naszej drużynie są. Mamy ponad 50 ambasadorów, którzy pojawią się tutaj. Są to gwiazdy świata piłki nożnej, świata telewizji, piłki ręcznej, piłki siatkowej – dodał organizator przed kamerą chocianów.tv.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: