Runda finałowa

Ćwierćfinały STAN M1 M2
Półfinały STAN M1 M2
Finały STAN M1 M2
DK NMC Górnik Zabrze 0 23 19
1G Vive Tauron Kielce 2 33 32
3P Gwardia Opole 1 24 25
2G MMTS Kwidzyn 1 29 22
3G Wybrzeże Gdańsk 0 24 21
2P Azoty-Puławy 2 27 28
DK KS SPR Chrobry Głogów 0 21 21
1P ORLEN Wisła Płock 2 29 30
MMTS Kwidzyn 0 19 26
Vive Tauron Kielce 2 24 31
Azoty-Puławy 0 26 24
ORLEN Wisła Płock 2 29 33
ORLEN Wisła Płock 0 24 29
Vive Tauron Kielce 2 25 31
Mecz o 3 miejsce
MMTS Kwidzyn 1 24 20
Azoty-Puławy 1 18 30
NEWSY >

Runda finałowa - terminarz:

Finały

24.05.2017
godz: 18:00

ORLEN Wisła
Płock

Vive Tauron
Kielce

27.05.2017
godz: 13:30

Vive Tauron
Kielce

ORLEN Wisła
Płock


 

Mecz o brąz

23.05.2017
godz: 20:00

MMTS
Kwidzyn

Azoty
Puławy

26.05.2017
godz: 20:00

Azoty
Puławy

MMTS
Kwidzyn


 

Półfinały

13.05.2017
godz: 12:45

MMTS
Kwidzyn

Vive Tauron
Kielce

14.05.2017
godz: 12:45

Azoty
Puławy

ORLEN Wisła
Płock

16.05.2017
godz: 18:15

Vive Tauron
Kielce

MMTS
Kwidzyn

17.05.2017
godz: 18:15

ORLEN Wisła
Płock

Azoty
Puławy


 

Ćwierćfinały

23.04.2017
godz: 15:00

NMC Górnik
Zabrze

Vive Tauron
Kielce

20.04.2017
godz: 18:15

Wybrzeże
Gdańsk

Azoty
Puławy

19.04.2017
godz: 18:15

Gwardia
Opole

MMTS
Kwidzyn

23.04.2017
godz: 12:45

KS SPR Chrobry
Głogów

ORLEN Wisła
Płock

29.04.2017
godz: 12:45

Vive Tauron
Kielce

NMC Górnik
Zabrze

26.04.2017
godz: 18:15

Azoty
Puławy

Wybrzeże
Gdańsk

25.04.2017
godz: 18:15

MMTS
Kwidzyn

Gwardia
Opole

30.04.2017
godz: 12:45

ORLEN Wisła
Płock

KS SPR Chrobry
Głogów

Mecze o dziką kartę do finałów:

12.04.2017
godz: 18:15

Sandra Spa Pogoń
Szczecin

KS SPR Chrobry
Głogów

11.04.2017
godz: 18:15

SPR Stal
Mielec

NMC Górnik
Zabrze

15.04.2017
godz: 12:45

KS SPR Chrobry
Głogów

Sandra Spa Pogoń
Szczecin

13.04.2017
godz: 18:15

NMC Górnik
Zabrze

SPR Stal
Mielec

Statystyki zawodników w rundzie finałowej:

26

Ghionea Valentin

25

Świtała Marek

24

Reichmann Tobias

23

Prce Nikola

23

Przybylski Rafał

Średnia zdobytych bramek:

29.3

Vive Tauron Kielce

29

ORLEN Wisła Płock

27

SPR Stal Mielec

26

NMC Górnik Zabrze

25.5

KS SPR Chrobry Głogów

Terminarz Pucharu PGNiG Superligi >

Puchar PGNIG Superligi

Tabela grupy Suzuki

M Pkt Z (D) P Br
1. Sandra Spa Pogoń Szczecin58401138:141
2. MKS Zagłębie Lubin56302146:131
3. KPR RC Legionowo56302133:137
4. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski55213156:145
5. Meble Wójcik Elbląg54203123:124
6. SPR Stal Mielec52104131:149

Tabela grupy Select

M Pkt Z (D) P Br
1. NMC Górnik Zabrze3630089:73
2. Wybrzeże Gdańsk3420174:79
3. KS SPR Chrobry Głogów3210290:98
4. Gwardia Opole3101394:97

 

 

Relacja >>

 

 

Relacja >>

 

 

Relacja >>

 

 

Relacja >>

 

 

Relacja >>
Zobacz inne

Sponsor tytularny

Partnerzy

Partner medialny